Biz Kimiz ?

Artxmedya /
Bize Dair

Medya dünyasına dair hayallerinizi süsleyen her idea için profesyonel bir destek sunacak olan Art X Medya, yaratıcılık konusunda sınır tanımayan ekibi ile çığır açmaya devam etmektedir.

Motivasyonunu, hayat bulması muhtemel olmayan hayalleri ve tasarıları gerçekleştirme tutkusundan almaktadır.

Art X Medya ekibi bünyesinde, hayallerinize somutluk katan genç ve dinamik üyelerin her biri alanında uzmanlaşmış olmalarına rağmen,

Medya dünyasında fark yaratmak adına araştırmacı ruhlarından hiçbir zaman ödün vermemektedir.

İstisnasız ürettikleri her içerik ve dijital platform ürününde özgün bir dokuyu müşterilerinin hayalleri ile birlikte buluşturmayı başaran

Art X Medya ekibi, müşterilerine medya dünyasında klişe haline gelmiş uygulamaların dışında bir deneyim yaşatmaktadır.

Artxmedya /
Sizden Biri

Hayal gücünün sınırlarını ihlal eden bu ekip, şahıs ve kurumların karakteristik özlerini, medya dünyasının renkleri ile sentezleyerek marka haline gelebilmeleri için gerekli profesyonel desteği yüksek bir özveri ile sunmaktadır.

Müşteri kitlelerinin taleplerine yenilikçi ve çığır açan çözümler getiren Art X Medya, dijital içerik dünyasının her alanına hakim ekibi ile medya alanına yeni bir soluk getirmektedir.

Müşterilerinin dijital dünyanın esnekliklerini ustaca yönetebilmelerine ek olarak daha geniş bir kitleye hitap edebilmeleri için profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunan Art X Medya, iş birliği içinde bulunduğu ünlü markalar sayesinde yüksek kaliteli içerikler oluşturabilmektedir.


Kaliteli, özveri ve özgünlükten ödün vermeyen bu yenilikçi ekip sizleri medya dünyasının derinlikleri ile buluşturmak için kreatif bir medya ajansı olarak yolculuğuna başlamıştır.

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan, ve izleyiciyi bunu gördüğü için farklı kılan fotoğraftır; yani tek kelimeyle etkilidir.

#whoarewe

Art X Medya Ekibi

Mahmut Biçer

Sanat Yönetmeni

Cihat Tezcan

Görüntü Yönetmeni

Esen Gül Yıldız

Metin Yazarı

Abaz Merzhoev

Kurgu Yönetmeni

Cevher Ateşman

İçerik Üreticisi

Artxmedya Kimdir, Artxmedya Hakkında, Artxmedya.com Ekibi

Hakkımızda, Artxmedya ne zaman kuruldu, artxmedya kim?

Whatsapp Destek
Online Destek
Merhaba, Whatsapp Destek Hattımıza Hoşgeldiniz.
bonus veren bahis siteleri
Centos 7 Network Ayarları